• Archives
 • down arrow

  Viimased uudised

  • calendar Juuli 29, 2020

   Modera Infrast sai Merada

   Loe edasi
  • calendar Juuni 03, 2020

   ABC Grupp ja Selver viisid lõpuni ABC Supermarkets AS-i aktsiate tehingu

   Loe edasi
  • calendar Oktoober 04, 2019

   Uued iseteeninduskassad Laagri ja Pelgulinna Comarketis

   Loe edasi
  Viimased uudised
  • Aprill
   26
   2019

   AbeStock ostab Sales-Stari hulgimüügiäri

   ABC Grupi hulgikaubandusettevõte AbeStock AS ostab AS-i Sales-Star toidu- ja esmatarbekaupade hulgimüügiäri. Mõlemad ettevõtted esindavad kümneid tuntud kohalikke ja rahvusvahelisi kaubamärke.

   Mõlema Eesti ettevõtjatele kuuluva firma kogemus hulgikaubanduses ulatub üle 25 aasta ning neid ühendavad sarnased väärtused nagu teenuse kvaliteet, kliendifookus ja efektiivsus.

   „AbeStock soovib laiendada tooteportfelli ning osutada täiendavaid teenuseid, näiteks kaubamärgi turundust ning tootepaigutusteenust, aga eelkõige pakkuda veelgi paremat teenuse kvaliteeti ning efektiivsust oma partneritele,“ ütles AbeStocki omanikettevõtte ABC Grupi AS nõukogu esimees Mart Vips.

   „Meil on hea meel, et Salestari äri jätkub nüüdsest Abestockis, kellest saab selle tehinguga Eesti olulisemaid esmatarbekaupade hulgimüüjaid,“ teatas Sven Mansberg, Salestari nõukogu esimees. „See annab meile võimaluse keskenduda edaspidi täielikult logistikale. Ühtlasi saab Abestockist AS-i Smarten Logistics üks suurimaid kliente.“

   www.abestock.ee
   www.salestar.ee

  Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot

  Selle veebisaidi küpsiseseadeteks on seatud „lubama küpsiseid“, et pakkuda teile parimat sirvimiskogemust. Kui jätkate selle veebisaidi kasutamist ilma küpsiste sätteid muutmata või klõpsate allpool nuppu „Nõustun“, olete sellega nõus.

  Sulge