• Archives
 • down arrow

  Viimased uudised

  • calendar Juuli 29, 2020

   Modera Infrast sai Merada

   Loe edasi
  • calendar Juuni 03, 2020

   ABC Grupp ja Selver viisid lõpuni ABC Supermarkets AS-i aktsiate tehingu

   Loe edasi
  • calendar Oktoober 04, 2019

   Uued iseteeninduskassad Laagri ja Pelgulinna Comarketis

   Loe edasi
  Viimased uudised
  • Juuni
   03
   2020

   ABC Grupp ja Selver viisid lõpuni ABC Supermarkets AS-i aktsiate tehingu

   29.05.2020 sõlmiti tehing, mille alusel müüs ABC Grupp Selverile oma ettevõtte ABC Supermarkets AS-i, mille alla kuuluvad 16 Comarketi toidupoodi, kaks Delice’i kauplust ja Solaris Toidupood.

   Antud tehinguga lahkub ABC Grupist selle üks tuntumaid ettevõtteid, kuid seda kindlasti headesse kätesse. ABC Supermarketsi kauplused jätkavad esialgu tööd oma nime ja kaubamärgi all Selveri tütarettevõttena.

   “Huvi meie kaubandusketi vastu on viimastel aastatel olnud arvestatav, kuid rahuldava tulemuseni nii tulevase omaniku kui ka tingimuste osas jõudsime alles nüüd Selveriga. Ei ole juhus, et valisime meie alustatud tööd jätkama tugeva kodumaise ettevõtte, kes jagab meiega sarnaseid väärtusi. Tänan südamest ABC Supermarketsi kollektiivi pühendumisega tehtud töö eest. Olen uhke parima klienditeeninduse taseme üle ja jään lojaalse kliendina kauplusteketi arengule ning edule kaasa elama.” – Mart Vips, ABC Grupi nõukogu esimees.

   ABC Grupi AS keskendub edaspidi autode müügile ja hooldusele ning toidu- ja tarbekaupade hulgimüügile.

  Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot

  Selle veebisaidi küpsiseseadeteks on seatud „lubama küpsiseid“, et pakkuda teile parimat sirvimiskogemust. Kui jätkate selle veebisaidi kasutamist ilma küpsiste sätteid muutmata või klõpsate allpool nuppu „Nõustun“, olete sellega nõus.

  Sulge