logo Andmekaitse

Lugupeetud kandidaat

Teie poolt esitatud avalduses ja CV-s sisalduvaid andmeid säilitatakse ABC Grupiga seotud ettevõtete (nagu AbeStock AS, ABC Motors AS, ABC Rent Eesti AS, Merada OÜ, Modera AS, Unifed OÜ) ühtses personaliotsingu andmebaasis ainult selleks, et tööle värbamisel kaaluda Teie sobivust mõnele ametikohale. Tagame, et kandidaatide isikuandmeid ei kasutata mingis muus kontekstis ja neid ei edastata kolmandatele isikutele. Teie andmeid säilitatakse maksimaalselt 5 aastat alates värbamisprotsessi lõppemisest, seejärel hävitatakse Teie andmed nõuetekohasel viisil.

Teil on igal ajal õigus saada teavet meie poolt säilitatavate Teie kohta kogutud andmete ning Teid puudutavate otsuste tegemise kohta. Samuti kustutame Teie andmed kohe, kui Te selleks soovi avaldate.

Andmete vastutav töötleja on ettevõte, kuhu olete kandideerinud. Kui Teil tekib isikuandmete töötlemise kohta küsimusi, võtke meiega e-posti personal@abc.ee teel ühendust. Kandideerides annate oma nõusoleku, et jagame vajadusel Teie andmeid oma koostööpartneritega ainult sellel määral ja eesmärgil, mis on värbamisprotsessi raames vajalik.

Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot

Selle veebisaidi küpsiseseadeteks on seatud „lubama küpsiseid“, et pakkuda teile parimat sirvimiskogemust. Kui jätkate selle veebisaidi kasutamist ilma küpsiste sätteid muutmata või klõpsate allpool nuppu „Nõustun“, olete sellega nõus.

Sulge