• Archives
 • down arrow

  Viimased uudised

  • calendar Juuli 29, 2020

   Modera Infrast sai Merada

   Loe edasi
  • calendar Juuni 03, 2020

   ABC Grupp ja Selver viisid lõpuni ABC Supermarkets AS-i aktsiate tehingu

   Loe edasi
  • calendar Oktoober 04, 2019

   Uued iseteeninduskassad Laagri ja Pelgulinna Comarketis

   Loe edasi
  Viimased uudised
  • Detsember
   12
   2005

   Kas internet töötab Teie firma kasuks või kahjuks?

   Kui tihti oled sa seda endalt küsinud ja murelikult jälginud, kuidas töötajad veedavad pool päeva internetis ringi surfates; suhtlustarkvaraga suheldes; tavauudiste portaale sirvides? Kas sellest on sinu firmale kasu ja kuidas seda vältida?

   Kui tihti oled sa seda endalt küsinud ja murelikult jälginud, kuidas töötajad veedavad pool päeva internetis ringi surfates; suhtlustarkvaraga suheldes; tavauudiste portaale sirvides? Kas sellest on sinu firmale kasu ja kuidas seda vältida? Küsi meilt vastuseid.

   Suurim probleem — Suhtlusvahendid / Messenger?
   See on intrigreeriv teema paljudele juhtidele. Uuringud on näidanud, et tööajast läheb raisku keskmiselt üle 10% avalike suhtlustarkvarade kasutamisel.

   Probleeme on siin rohkelt:

   • tööaja arvelt suheldakse isiklike kontaktidega
   • suhtlustarkvarade kasutamisel esineb suur turvarisk ja levivad viirused
   • firma sisevõrgust võidakse ärisaladusi välja saata.

   Mujal maailmas, kus valdavalt on tööajal suhtlustarkvara kasutamine keelatud käib võimaluste otsimine, kuidas suhtlustarkvarast ärilist kasu lõigata. Mitmeid lahendusi on ka juba saadaval. Eestis on paljudes ettevõtetes avalike suhtluskanalite ärakeelamine õigel ajal maha magatud ning praegu on juba suhtlustarkvarade ärakeelamine ülimalt ebapopulaarne otsus. Modera.Net aitab leida lahenduse.

   Lahendus – Turvaline firmasisene suhtlustarkvara!
   Modera.Net on tulnud turule uudse tootega, mis võimaldab avalike suhtlustarkvarade kanalite sulgemist ja pakkudes samas alternatiivi firmasiseseks produktiivseks suhtluseks. Uus toode võimaldab firma koduleheküljel pakkuda nn. Live-Help teenust, kus kliendid saavad klikkida abi-nupule ja saate nendega kohe suhtlema asuda ilma, et klient endale midagi arvutisse installeeriks. Modera Messenger kasutab üldlevinud suhtlustarkvarade standardit nimega SIP, mis on üldlevinud suhtlusprotokoll.

   Kasumlikud internetilahendused

   Kui tihti surfate mingil koduleheküljel ja ei leia ülesse vajalikke linke või teenuseid? Kas teie kliendid on küsinud, kuidas teie koduleheküljelt mingit infot üles leiab?

   Modera.Net loob internetilahendusi, mis on kasutajasõbralikud ja mille tarbimisega saavad hakkama ka vanemad inimesed. Interneti professionaalide seas on üldlevinud printsiip nimega KISS (keep it simple), mis tähendab, et veebilehed tuleb teha võimalikult arusaadavad. Modera hoiab asjad teie jaoks lihtsad. Samuti on äärmiselt oluline lisada ka oma avalikesse internetiväljunditesse Call-to-Action lingid, mis juhatavad kliente tegema asju, mis Teile on kasulikud. Lihtsamad näited: „Telli Siit”, „Kliki Siia”. See on uksumatu, kuid tõsi, lihtsamast lihtsamad call-to-actionmeetodid võivad suurendada müüki oluliselt.

   Pane tähele – Internetiteenuste partneri valik!
   Internetilahenduste loomine ei seisne lähenemises, et 5000 krooni eest kiiresti leht valmis ja koostöö on lõppenud. Modera.Net ideoloogia kohaselt on www-aadress internetis ainult väike osa kogu e-strateegiast. Enne konkreetse lahenduse sündi teeme tihedat koostööd ettevõtte tippjuhtkonnaga, et leida parimad strateegiad, mida internetis rakendada. Kui soovid oma firma e-strateegiat uuendada ja analüüsida siis võta meiega ühendust.

   Jätkusuutlikkus ja usaldusväärsus – Modera.Net on kindel partner
   Meiega koostööd alustades võite olla kindlad, et saate süsteemid, mis vastavad tänapäevastele arendusstandarditele. Modera poolt loodud süsteem on lihtne ja arusaadav ning avatud igasugustele edasiarendustele ka ilma meiepoolse sekkumiseta. Samuti on tagatud meie finantsvõimekus, mis tagab meie püsimajäämise. Pakume oma toodetele ka korralikku tugiteenust ning ei jäta teid kunagi vastuseta.

   Võta meiega ühendust ja räägime teie e-strateegiast

  Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot

  Selle veebisaidi küpsiseseadeteks on seatud „lubama küpsiseid“, et pakkuda teile parimat sirvimiskogemust. Kui jätkate selle veebisaidi kasutamist ilma küpsiste sätteid muutmata või klõpsate allpool nuppu „Nõustun“, olete sellega nõus.

  Sulge